Forum Katowice

Pełna wersja: Praca dodatkowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Łatwo taką znaleźc? A czy wogóle warto dorabiac? A co z pracą w czasie studiów? Da się znaleźc coś w niepełnym wymiarze godzin?
Ja nie lubię jak ktoś marudzi, ze nie ma pieniędzy a nie robi nic, żeby dorobic. Warto dorabiac jeśli tylko jest taka mozliwośc!
A możliwości jest sporo. często szuka się studentów na ulotki albo dziewczyna na hostessy Uśmiech
witam,
polecam zlecenia z serwisu https://pracaonline.net/oferty/oferta,53...opert.html korzystam z ich ofert od dawna, na prawdę da się dużo zarobić - polecam koperty i ich adresowanie, lekka i przyjemna praca
witam,
ja zacząłem pracować online na początku dodatkowo teraz już założyłem działalność zobaczcie jaka to wygoda - http://online-praca.pl/praca-przez-internet/vvee/ polecam każdemu
A może coś z przedstawicielstwa handlowego? Na stronie http://www.pewnybiznes.info/ile-zarabia-...podarczej/ piszą ciekawie na temat pracy z chemią gospodarczą.
A może jakiś kurs zrobić. Niektórzy po skończeniu zaawansowanego kursu Excela http://iexcel.pl wynajmują się do pracy w biurze.
moja dziewczyna pracuje jako modelka i hostessa, zawsze o siebie dba i musi ładnie wyglądać, czasami aż przesadza z make up ale jakoś to znoszę Język ostatnio jednak wykonała zabieg który bardzo mi się spodobał - poszła na terapię keratynową na włosy Amazon Keratin ten zabieg mocno wygładza, wzmacnia i dodaje blasku włosom, a także je prostuje, teraz wygląda świetnie! a ja mogę non stop ją czesać i bawić się jej pięknymi włosami
(04-28-2019 08:56 PM)marczi napisał(a): [ -> ]A może jakiś kurs zrobić. Niektórzy po skończeniu zaawansowanego kursu Excela wynajmują się do pracy w biurze.

Warto zainstalować sobie takie zobacz aplikacje, ułatwią prace i komunikację.
Przekierowanie