Forum Katowice

Pełna wersja: malowanie proszkowe jest naprawdę takie trwałe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
malował ktoś coś proszkowo w lakierni? waszym zdaniem ta metoda malowania jest naprawdę taka trwała? zastanawiam się czy ogrodzenie malować proszkowo, czy na ocynk nałożyć po prostu samodzielnie farbę? co będzie bardziej trwałe waszym zdaniem?
jak dla mnie zawsze malowanie proszkowe będzie lepszym rozwiązaniem, bo farba wytrzyma dużo dłużej niż nakładana samodzielnie. znaczenie ma również jakość farby, jakiej się używa do malowania oraz sam proces wypalania.
ja mam płot, a dokładniej przęsła pomalowane proszkowo i naprawdę farba się trzyma dobrze. dopiero po 10 latach pojawiają się pierwsze odpryski, które tak naprawdę są zaledwie niewielkimi pęknięciami w lakierze. na pewno takiego efektu nie uzyska się stosując zwykłe lakiery do malowania metalu z puszki
zdecydowanie malowanie proszkowe. Tychy mają swoją lakiernię nawet, gdzie śmiało możesz dopytać jak cały proces malowania się odbywa. do tego na pewno powiedzą Ci, dlaczego warto pomalować proszkowo ogrodzenie
a czym różni się malowanie proszkowe od malowania takimi tradycyjnymi farbami http://www.castorama.pl/produkty/wykoncz...trzne.html ?
Przekierowanie