Forum Katowice

Pełna wersja: Prezent dla mamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Muszę kupić mamie jakiś prezent na 50 urodziny. Myślę o jakiejś fajnej, skórzanej torbie np http://alegratka.pl/ogloszenie/torebka-b...f301281abd Myślicie że za tę cenę można kupić oryginalną torbę Batycki?
są ładne monety złote okolicznościowe, rozejrzyj sie za jakąś dla mamy
Poszukaj czegoś z castoramy . Ja często wybieram jakieś dodatki do domu
Kup mamie coś, co jej się przyda. Ja zawsze wolę zapytać. Moja mama poprosiła niedawno o krople do oczu bez recepty. Sama bym tego nie wymyśliła.
Klasyczny zegarek z nutką elegancji, w zależności w jakim wieku mama, można pozwolić sobie na modne wzory kopert, pasków itp . Przed wyborem przeczytać nie zawadzi małą podpowiedź http://sprzedajemy.pl/poradnik/zegarek-k...niczny,472. Pomoże przy zakupie odpowiedniego.
mojej mamie na 60 urodziny kupiłam może dość ryzykownie ale porządny biustonosz, chyba pierwszy taki w jej życiu, bo zawsze szkoda było pieniędzy i chodziła w byle czym... wybrałam tutaj http://www.kinga.com.pl/biustonosze mama zakłada go na specjalne okazje co prawda, bo jej szkoda (taki już charakter) ale powiedziała, że z niczego nie była nigdy tak zadowolona jak z tego biustonosza.
I to najważniejsze, że prezent podoba się.
Biustonosz dla mamy na prezent? Moim zdaniem trochę dziwny wybór Uśmiech. Moja mama akurat zbiera ceramikę, taką w stylu retro czy vintage, kupiłam taki zestaw kubków z Green Gate (http://retro-online.pl/4_green-gate), a rok wcześniej wzięłyśmy mamę w ramach jej urodzin do eleganckiej restauracji na kolację.
Dorzuć do takiej torby płyte z relaksującym Jazzem. Wiem , a raczej słyszałam pogłoski , że w księgarni matras są płyty na topie w ciekawych cenach . Mama powinna się ucieszyć z takich podarunków.
(10-31-2015 10:50 AM)kopka napisał(a): [ -> ]Poszukaj czegoś z castoramy . Ja często wybieram jakieś dodatki do domu

Na youtube.pl pooglądasz co nadaje się na prezent, aby było modne i pasowało do pomieszczenia. Ciekawe tutaj urządzanie salonu w bloku youtube.com/watch?v=U5gS5q37rSc. Widać co wisi na ścianie i stoi na meblach Uśmiech
Stron: 1 2 3
Przekierowanie