Forum Katowice

Pełna wersja: Studia za granicą?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Mam już jeden kierunek za sobą, teraz szukam czegoś bardziej rozwijającego, myślałem o studiach za granicą, albo ewentualnie może coś w tym stylu http://www.ef.pl/pg/kursy-jezykowe/angielski/ wchodziłoby w moim przypadku w grę.
Moje pytanie jest w zasadzie do ludzi, którzy już takie studia mają za sobą lub poważnie się nad nimi zastanawiają, a najchętniej i do jednych i do drugich. Nie wiem za bardzo jak takie studia wyglądają (chodzi o kwestie organizacyjne). Chodzi mi mniej więcej o to - kto zajmuje się kwestiami lokalowymi, jak to wygląda jeśli chodzi o same zajęcia (czy w grę wchodzi posługiwanie się wyłącznie językiem obcym? I wiele, wiele innych kwestii, które plączą mi się po głowie, a w tej chwili nie o nich zapomniałem. W każdym razie rzecz tyczy się wszystkiego, co człowiekowi takiemu jak ja może okazać się przydatna.
w Polsce też są dobre studia i potem można mieć dobry zawód. Lekarz na przykład. Możesz brać udział w szkoleniach takich https://cosmed24.pl/katalog/64-medycyna-estetyczna-szkolenia/ , podnosić kwalifikacje, mamy do tego personel. Nie wiem naprawdę dlaczego ludzie uciekają za granicę jak tutaj ma być dobrze.
Za granicą to trzeba znać dobrze język, niestety nie nadrobi sie tego w miesiąc.
Przekierowanie