Forum Katowice

Pełna wersja: jak odbudować włosy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
kilka dni temu w końcu udałam się na wyczekiwany zabieg keratynowy, który był przeprowadzany za pomocą keratyny Amazon Keratin To silna keratyna która jest dostępna w trzech warianatach jabłkowa, czekoladowa i winogronowa (najdłużej się utrzymuje i pozwala wyprostować nawet mocno kręcone włosy). Na pierwszy raz wybrałam opcję czekoladową, która to w przypadku kręconych włosów nie prostuje ich całkowicie, tylko
pozostawia delikatne fale. Terapia okazała się strzałem w 10, moje włosy po zabiegu stały się mocne, proste i bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo świetnie i z łatwością się układają, a także nie zbijają się w kołtuny (a u mnie zawsze był z tym problem)
Odbudować włosy nie jest łatwo, jednak nie jest to niemożliwe. Musisz poświęcić im trochę czasu oraz zadbać o swoją dietę, która również wpływa na stan włosów. Polecam także stosować produkty Insight, szczególnie tego pudru do włosów https://organicznewlosy.pl/glowna/176-re...3635.html. Ten ekstrakt ze sproszkowanych roślin pomaga uzyskać natychmiastowy widoczny rezultat. Jest idealny do włosów zniszczonych, przywraca im miękkość i nadaje grubości.
Przekierowanie