Forum Katowice

Pełna wersja: Praca za granicą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy rozważaliście kiedyś wyjazd do pracy do innego kraju? Jeśli tak, to na krótko czy na stałe?
Ja myślę o wyjeździe za granicę, ale nie żeby tylko pracować. Myślę, żeby najpierw jechać (w sumie to lecieć) tam na powiedzmy miesiąc, zobaczyć jak tam jest i jak będzie ciekawie (w co nie wątpię Duży uśmiech) to wrócić do Polski, zarobić trochę grosza na ponowny wyjazd i być może zostać na stałe Uśmiech
Ja myślałam, żeby jechać na wakacje do pracy, do Francji na przykład. Jeśli by mi się spodobało, to pewnie bym rozważała, czy nie zostać tam na stałe.
Rok temu byłam w Szwecji w pracy, ale bardzo tęskniłam za rodziną i przyjaciółmi, także wyjazd na stałe nie wchodzi w grę.
rozważałam, ale jak zwykle taki wyjazd wiąże się z różnymi następstwami,a poza tym to trzeba miec gdzie jechać- tzn mieć zapewnioną pracę,a nie jechać w ciemno.
Raczej za bardzo lubie polski i za duże mam problemy z językami obcymi aby decydować sie na wyjazd na stałe. Chciałabym na pewno kiedyś wyjechac na trochę do Mediolaniu albo Nowego Yorku
Nowy York - pojechałabym nawet tylko po to by popatrzec na budynki i wrócic do domu Język
Przekierowanie