Forum Katowice
jak odbudować włosy? - Wersja do druku

+- Forum Katowice (http://www.forumkatowice.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-9.html)
+--- Dział: Hyde Park (/forum-11.html)
+--- Wątek: jak odbudować włosy? (/thread-736.html)jak odbudować włosy? - sadik67 - 10-06-2020 09:45 AM

Witam!
kilka dni temu w końcu udałam się na wyczekiwany zabieg keratynowy, który był przeprowadzany za pomocą keratyny Amazon Keratin To silna keratyna która jest dostępna w trzech warianatach jabłkowa, czekoladowa i winogronowa (najdłużej się utrzymuje i pozwala wyprostować nawet mocno kręcone włosy). Na pierwszy raz wybrałam opcję czekoladową, która to w przypadku kręconych włosów nie prostuje ich całkowicie, tylko
pozostawia delikatne fale. Terapia okazała się strzałem w 10, moje włosy po zabiegu stały się mocne, proste i bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo świetnie i z łatwością się układają, a także nie zbijają się w kołtuny (a u mnie zawsze był z tym problem)


RE: jak odbudować włosy? - melodia11 - 02-07-2021 07:05 PM

Odbudować włosy nie jest łatwo, jednak nie jest to niemożliwe. Musisz poświęcić im trochę czasu oraz zadbać o swoją dietę, która również wpływa na stan włosów. Polecam także stosować produkty Insight, szczególnie tego pudru do włosów https://organicznewlosy.pl/glowna/176-restructurizing-booster-puder-do-wlosow-35-g-8029352353635.html. Ten ekstrakt ze sproszkowanych roślin pomaga uzyskać natychmiastowy widoczny rezultat. Jest idealny do włosów zniszczonych, przywraca im miękkość i nadaje grubości.