Reklama:  
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca w zawodzie
Autor Wiadomość
eliza Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Praca w zawodzie
Uważacie,że możliwe jest teraz dostanie pracy w wyuczonym zawodzie, bez ''pociągania za sznurki''albo dawania komuś w łapę? Raczej nie ma się co łudzić,by dostać pracę bez doświadczenia?

Wiem, że to ryzyko i wiem, że się boisz, ale nie decyduj się na udawane życie tylko dlatego ze boisz się prawdziwego.
01-11-2013 01:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gumobucik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 85
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Praca w zawodzie
Zapewne wszystko zależy od skończonego kierunku i tego czy ma się jakies znajomości. Zapewne jak sie kończy kierunek niszowy w danym mieście,albo robi ciekawą specjalizację -to oferty pracy na pewno się znajdą.

Kobiety to specjalistki od sztuczności – noszą sztuczne włosy, staniki a nawet futra. Zastanawiam się czy lęk przed samotnością nie pcha nas do sztucznych zachowań? Może pozorujemy coś więcej niż orgazmy? Może pozorujemy całe związki? Czy lepiej jest udawać, niż być samą?
01-15-2013 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eliza Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Praca w zawodzie
A myślisz,ze obecnie sa kierunki niszowe? Wydaje mi się,że na każdym się znajdą chętni.

Wiem, że to ryzyko i wiem, że się boisz, ale nie decyduj się na udawane życie tylko dlatego ze boisz się prawdziwego.
01-16-2013 06:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
esmeralda Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Praca w zawodzie
Same studia nie wystarczą. Trzeba zainwestować w kursy języków obcych i Excela np. http://www.itbt.pl/kurs-excel.html. To są najczęstsze wymagania w różnych zawodach.
02-01-2016 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lammar Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Praca w zawodzie
Nie ma co się łudzić. Można jednak próbować pracować w zawodzie podczas studiów. Czasem wystarczy robić nawet pojedyncze zlecenia.
03-14-2016 09:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lotuz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Praca w zawodzie
Oczywiście, że można znaleźć taką pracę, ale nie ma się co łudzić, że bez doświadczenia wszystko "dostaniemy" na tacy. To wymaga nieco poświęcenia, bezpłatnych staży i tak dalej, ale myślę, że to wszystko dla studenta czy młodego absolwenta jest "do przejścia". Moja praca do jakiej zmierzam to praca w tego rodzaju agencji public relations Wiem jak długa droga jeszcze przede mną, ale jestem zdeterminowany, a to jest chyba najważniejsze. Wytrwałość to gwarancja sukcesu w każdej dziedzinie życia.
08-09-2016 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lamia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Praca w zawodzie
Wszystko zależy jakie masz te zawody wyuczone. Dobrze by mieć ich kilka. Jaki może być zawód po filozofii. Etyków do szkół księża nie puszczają, poza tym ich pensum jest niewielkie. Za to dziennikarstwo jak najbardziej, jednak czy dziennikarstwa można się w ogóle nauczyć w szkole. Raczej wątpię, chociaż są nawet uczelnie prywatne przyjmujące chętnych do płacenia za takie studia. Z drugiej strony wiele osób kończy studia ekonomiczne. Wiedza po nich jest dość ogólna i nie jest ukierunkowana. Nawet kończąc OiZ (Organizację i Zarządzanie) nie masz certyfikatu zawodowego. Dopiero szkolenie zakończone egzaminem międzynarodowym daje ci taki certyfikat http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkol...esowe%2C6/ . Zresztą szkoła jest po to by dać ci wiedzę ogólną, by wiedzieć gdzie i jak szukać by ją rozwinąć. Dopiero certyfikaty zawodowe dają konkretny zawód.
01-08-2017 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sadik67 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Praca w zawodzie
witam,
moja żona skończyła rachunkowość i założyła własne biuro, co do wyposażenia biura to stale korzysta z https://alibiuro.pl/ tutaj znajdziecie wszystko przydatne do pracy biurowej polecam
06-11-2018 08:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sadik67 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Praca w zawodzie
hejka, ja pracuje w zawodzie - jestem kucharką. Kocham gotować, ale jedno mnie denerwuje - zapach jedzenia, który przechodzi przez moje ubrania i włosy .... po powrocie do domu czuje, że pachnę olejem itd... w końcu udałam się do salonu Akademia Perfect Hair , gdzie przeszłam przez przyjemny zabieg pielęgnacyjny i polecono mi świetne kosmetyki, które chronią przed wnikaniem zapach i wzmacniają moje włosy Duży uśmiech
07-02-2019 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kastor Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Praca w zawodzie
Najważniejsze to mieć satysfakcje z pracy.
03-27-2020 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: