Reklama:  
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ubezpieczacie się czy nie warto?
Autor Wiadomość
Knap Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Post: #1
ubezpieczacie się czy nie warto?
hej,

od jakiegoś czasu dzwoni do mnie pani z PKO (mam tam konto) i próbuje sprzedać ubezpieczenia na życie, przekonując że jestem jakimś wariatem, że takiego ubezpieczenia nie mam. Popytałem garstkę znajomych i ci którzy mają rodzinę jak ja są poubezpieczani - pozowali nawet się nad ubezpieczeniem nie zastanawiali. Czy myślicie, że takie ubezpieczenie jest warte zachodu, czy będę co miesiąc płacił składkę a jakby coś to nic z tego nie będzie? Poczytałem w necie, ale poza jakimiś odnośnikami do ich strony - http://pkoubezpieczenia.pl/ to przyznam za wiele nie informacji nie znalazłem :/ nie wiem, od kiedy oni mają ubezpieczenia na życie, ale albo wszystko jest z nimi ok, albo nikt nie korzysta bo serio mało konkretów mogę znaleźć - czy ktoś bardziej zorientowany może coś powiedzieć?
07-20-2017 07:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwa Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 607
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Post: #2
RE: ubezpieczacie się czy nie warto?
Oczywiście, że warto się ubezpieczyć. Ja głównie ubezpieczam się na sługi zdrowotne. Ostatnio na przykład dzięki temu leczył mnie stomatolog łódź, który jest znany u nas w mieście z wysokiej jakości usług. Bez ubezpieczenia byłoby trudniej się tam dostać.
09-06-2017 07:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kastor Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: ubezpieczacie się czy nie warto?
masz na to środki to się ubezpieczaj, nie rób tego pochopnie, bo to inwestycja na lata.
09-27-2017 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: