Ja mam to szczęście, że nie przekraczam średniej wagi jak na mój wzrost i złapanie jakiegoś fajnego ciuszka na wyprzedaży nie jest dużym problemem

Lubię wyprzedaże, szczególnie po sezonie letnim. Można kupić na prawdę świetne ciuchy w niskiej cenie. I nie przeszkadza mi to, że te ubrania poczekają na mnie w szafie przez okres zimowy.

Wyprzedaż to normalka, trzeba szukać wyprzedaży wśród wyprzedaży.
Moje rozmiary przeważnie są , no chyba że buty bo mam standardową nogę więc z wyprzedaży może już nie być

zakupy robię na allegro bądź w galeriach itp. Podoba mi się to że różne marki dają czasem vouchery z rabatami.
Jeśli chodzi o wyprzedaże to ja poluję głównie na sprzęt elektroniczny w sklepach internetowych. Często jest sporo promocji w sklepach online, znacznie częściej niż w sklepach tradycyjnych. Tak więc opłaca się przeglądać sprawdzone sklepy i porównywarki internetowe. Przykładowo mój ostatni zakup to aparat sony
http://www.mediamarkt.pl/aparat-sony-dsc...lock=plist - bardzo fajnie się sprawuje; zwłaszcza wrażenie robi 50-krotny zoom cyfrowy - coś niesamowitego, takiego przybliżenia w aparacie fotograficznym jeszcze nigdy nie miałem.
Media markt obecnie wyprzedaje.
Unikam promocji i wyprzedaży - wtedy zawsze kupuję za dużo ;/
Uwielbiam wyprzedaże nie tylko jeśli chodzi o modę. Ostatnio trafiłam na wyprzedaże 30 do 50 procent
artykułów dla zwierząt na hubuform. Lęgowiska, maty, miski i inne rzeczy.